KONST / Litografier / Färglitografi 14413528
nr 1441 3528
Martina Clason
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 55/170. Färglitografi, bildmått: 74x50cm, yttermått inklusive ram: 90x67cm
Martina Clason, svensk designer, konstnär och tecknare, född 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:34:30
Martina Clason
Läs mer om Martina Clason